• AlexClub
    AlexClub
Copyright 2017 - Custom text here

Treniņi atsāksies Pirmdien 27.03.2017.

Treneris ir vesels!

 

 

logo

 LTA PASĀKUMU PLĀNS

2017.gada janvāris-jūlijs

Darba kartība:

4. Atklātais Latvijas Taekwon-do ITF Kauss „AlexClub Cup 2016”

2016.gada 9.aprīli Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijās sporta hallē notika 4. Atklātais Latvijas Taekwon-do ITF Kauss „AlexClub Cup 2016”.

Turnīrā piedalījās 100 taekvondisti no 6 Latvijas klubiem : AlexClub – 34 dalībnieki, Čin-Gu – 34 dalībnieki, TKD – 10 dalībnieki, Tan-Gun – 9 dalībnieki, Viktorija-T –  5 dalībnieki, Sonkaļ – 8 dalībnieki.

Kopumā tika izspēlētas 71 komplektu medaļas – tuļos, komandas tuļos,  sparingā un komandas sparingā.

Turnīrs tika apkalpots ar 21 tiesnešiem galvenā tiesneša Artūra Saulīte vadībā.

AlexClub turnīrs ir ļoti unikāls savā jomā, jo te notiek arī komandas sacensības, kas attīsta dalībniekiem taktikas prasmi sparingos un komandas sadarbības prasmi tuļos. Šis turnīrs deva ļoti labu pieredzi un stimulu gan jaunajiem tā arī pieredzētiem taekvondistiem.

Gribētos pateikt lielo paldies mūsu sacensības atbalstītājam Roualdam Zeserim, Sergejam Saulīte par sacensības organizēšanas palīdzību.

APSVEICAM

KOMANDAS KOVĒRTĒJUMS:

   I vieta Čin-Gu

22 zelta medaļas

13 sudraba medaļas

11 bronzas medaļas

   II vieta AlexClub

11 zelta medaļas

20 sudraba medaļas

14 bronzas medaļas

   III vieta TKD

7 zelta medaļas

6 sudraba medaļas

2 bronzas medaļas

 

bildes

 

Sacensības notiek 2016.gada 9.aprīlī,

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā,

Brīvības gatve 333, sporta spēļu zālē 1.stāvā, Rīga, Latvija;

09:00-10:00 reģistrācija un svēršanās

10:30-11:00 tiesnešu seminārs.

11:00 sacensību sākums.

2016. gada 19. un 20. martā, Sankt-Pēterburgā norisinājās sacensības "XI NORTHERN PALMIRA CUP 2016", kas pulcēja kopā 900 sportistus no 10 valstīm. Kopumā Latvijas izlase izcīnija 9 zelta, 5 sudraba un 11 bronzas medaļas.

Šajās sacensībās patīkami iepriecināja mūsu kluba audzēknes:

Karlīna Štāla (1. vieta sparingā)
Vanesa Melānija Čakane (1. vieta sparingā)
Elizabete Kreišmane (1. vieta sparingā un 3. vieta TUL discplīnā)

Apsveicam visus, kas piedalījās un novēlam arī turpmāk cītīgi gatavoties sacensībām un pilnveidoties savā meistarībā!

f